دوره ویژه یادگیری معکوس طرح رنگین کمان

در این پکیج ، تدریس درس به درس و خط به خط کتاب ریاضی با زبان ساده و گویا همراه با توضیحات و مثال های تکمیلی انجام گرفته است که نیاز دانش آموز به معلم برای یادگیری کتاب برطرف شود . انتقال سریع مطالب در کمترین زمان ممکن و پویا نمایی منحصربفرد با استفاده از نرم افزارهای نوین آموزشی از ویژگی های مهم این محصول است. در روش یادگیری معکوس دانش آموز ابتدا درس ها را با توجه به بودجه بندی و برنامه ریزی استاد از روی پکیج قبل از برگزاری جلسات مشاهده می کند و موارد احتمالی را برای توضیحات بیشتر و تکمیلی یادداشت می کند تا در جلسات هفتگی رفع اشکال کند . با مشاهده دقیق و چند باره تدریس ها از روی پکیج می تواند یادگیری خود را عمیق تر کند و تسلط کافی به موضوعات درسی داشته باشد . روش صحیح استفاده از این پکیج بسیار مهم است به این صورت که مشاهده آن نباید مانند تماشای فیلم سینمایی باشد بلکه به طور مستمر قبل از انجام فعالیت ها و حل مثال های کتاب با ثابت کردن فیلم، دانش آموز ابتدا خود باید به حل آنها بپردازد و سپس با دیدن ادامه فیلم تدریس ، درستی پاسخ های خود را بررسی کند .

کلاس های رفع اشکال
کلاس های رفع اشکال به صورت هفتگی و ماهیانه و به دو شکل حضوری یا آنلاین و انفرادی یا گروهی انجام می گیرد که دانش آموزان با شرکت در این کلاس ها بعد از دیدن پکیج تدریس کتاب درسی و مطالعه جزوه های مکمل صد در صد ، می توانند اشکالات احتمالی خود را برطرف کرده و سوالات امتحانی را به کمک اساتید مجرب بررسی نمایند.
برگزاری کلاس های رفع اشکال به صورت حضوری در مکان مناسب موسسه با امکانات ویژه سالن کنفرانس و مونیتور و تخته های هوشمند با ظرفیت انفرادی یا محدود و رعایت پروتکل بهداشتی انجام می شود و به صورت آنلاین در بسترهای ویژه (اسکای روم – ادوبی کانکت- فری کنفرانس کال – گوگل میت و … ) با برقراری ارتباط زنده صوتی و تصویری و کیفیت بالا صورت می گیرد .

جلسات مشاوره و برنامه ریزی درسی
در کنار دیگر خدمات ویژه و منحصربفرد طرح یادگیری معکوس ، جلسات مشاوره و برنامه ریزی درسی با استفاده از مشاوران زبده برای دانش آموزان در طول دوره در نظر گرفته شده است تا نیازهای آنها برای برنامه ریزی تحصیلی و سالانه برطرف شود و با استفاده از تجربیات گرانبها و روش های علمی ، فرایند فعالیت های خود را به مطمئن ترین صورت دنبال کنند .

پشتیبانی مستمر در طول دوره
پیگیری مستمر فعالیت های دانش آموزان ، اطلاع رسانی های مورد نیاز برای نحوه ی ثبت نام ها ، اعلام برنامه های جلسات ، آزمون ها و آگاهی والدین از وضعیت فرزندان خود توسط پشتیبان انجام می گیرد .
پشتیبان نقش رابط بین دانش آموز و والدین با موسسه و اساتید را دارد که روند پیگیری ها و اطلاع رسانی ها ، به مطمئن ترین صورت انجام شو

جزوه دست نویس صد در صد
در این جزوه دست نویس سعی شده است به نکات مهم موضوعات درسی کتاب برای یادگیری سریع به همراه نکات تکمیلی و آزمون های چهارگزینه ای ( ورودی دبیرستان های خاص – کنکور سراسری) پرداخته شود به عبارت دیگر جزوه صد در صد مکمل پکیج تدریس کتاب می باشد تا نیاز دانش آموز به کتاب های کمک درسی را برطرف کند . در این محصول سعی شده است به سوالات مهم آزمون های ورودی و سوالات کنکور اشاره شود تا دانش آموزان با روش های محاسبات سریع آشنا شوند . این جزوه ها با طراحی منحصربفرد و متفاوت تهیه شده است که در آن هر نکته درسی به همراه عنوان درس ، فصل و صفحه مربوطه به کتاب مشخص است تا دانش آموز هر لحظه در روند بودجه بندی کتاب و برنامه ریزی درسی قرار بگیرد .

ارسال pdf مطالب جلسات
این امکان برای دانش آموزان عزیز فراهم است که بدون نیاز به نت برداری یا نوشتن مطالب ارائه شده در جلسات رفع اشکال ، با دقت تمام و خیالی آسوده به مطالب استاد گوش دهند و توجه کنند و در بحث ها شرکت کنند .
بعد از برگزاری هر جلسه رفع اشکال، مطالب مربوط به آن جلسه در قالب فایل pdf در سریع ترین زمان ممکن از طریق محیط های مجازی (واتساپ یا تلگرام) برای دانش آموزان ارسال می شود تا در فرصت های مناسب استفاده کنند .

 آزمون های هدفمند
شرکت در آزمون های هدفمند و جامع می تواند جهت ارزیابی سطح یادگیری و شناسایی نقاط قوت و ضعف دانش آموزان ، کمک شایانی در یادگیری دانش آموزان و آسودگی خیال آنها باشد .
این آزمون ها به صورت مستمر در پایان هر فصل یا بخش کتاب درسی به دو شکل حضوری و آنلاین و به صورت ترکیبی ( چهارگزینه ای – صحیح غلط- تکمیلی- جورکردنی- کوتاه پاسخ و تشریحی ) برگزار می شود و نتایج آزمون در سریع ترین زمان ممکن در اختیار دانش آموزان و والدین گرامی قرار می گیرد تا در صورت نیاز توسط گروه آموزشی موسسه پشتیبانی شوند.

سطح 1

هزار تومان ماهیانه 490 ترمی 1290000 تومان
 • پکیج
 • جزوه
 • کلاس رفع اشکال
 • ارسال PDF
 • آزمون
 • مشاوره
 • پشتیبانی

سطح 2

هزار تومان ماهیانه 390 ترمی 990000 تومان
 • پکیج
 • جزوه
 • کلاس رفع اشکال
 • ارسال PDF
 • آزمون

سطح 3

هزار تومان یک ترم 199 دو ترم 349000 تومان
 • پکیج
 • جزوه
 • آزمون